UWAGA STUDENCI I ROKU
Logowanie do Wirtualnej Uczelni oraz usługi Microsoft Teams dostępne jest od dnia 1 października 2021 r.

wu-4 

Więcej…

slider690x300_-_Kopia

Więcej…

W imieniu Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej informujemy, iż został uruchomiony nabór w europejskim projekcie stypendialnym dla obywateli Białorusi.

Więcej…

Facebook_MPSW

Sekcja Współpracy Międzynarodowej i Welcome Centre serdecznie zapraszają do odwiedzenia i polubienia nowego profilu na Facebook’u.

Więcej…

kola_zdj_strona

Wizyta wykładowców Lwowskiego Państwowego Uniwersytetu Kultury Fizycznej w Państwowej Szkole Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej ramach programu ERASMUS + 
dr hab. Bohdan Kruk, mgr Nataliia Rosolianka

Więcej…

wsppraca_z_Izb_STRONA


Izba Gospodarki Elektronicznej patronem merytorycznym 
specjalności Gospodarka elektroniczna na kierunku Ekonomia studia pierwszego stopnia w PSW w Białej Podlaskiej!

 

Więcej…

KONFERENCJA_PRASOWA_aLO_strona_690x300

W dniu 6 maja br. o godzinie 13:00 na terenie Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej przy ul. Sidorskiej 95/97 odbyła się konferencja prasowa poświęcona oddziałom przygotowania wojskowego (OPW) - projektowi Ministerstwa Obrony Narodowej (MON) realizowanemu przez wybrane szkoły średnie na terenie całej Polski oraz współpracy z placówkami oświatowymi, jaką w tym zakresie prowadzi 18. Dywizja Zmechanizowana (18. DZ).

Więcej…

image002.png

W dniu 28 kwietnia 2021 r. gościliśmy delegację z Zespołu Szkół w Stoczku Łukowskim.
Uczelnia podpisała porozumienie o współpracy w zakresie działalności doradczej, promocyjnej edukacyjnej oraz badawczej studentów i studentek Zakładu Bezpieczeństwa oraz uczniów z Zespołu Szkół w Stoczku Łukowskim.

Więcej…

Slajd1

„Studenci kierunku Rolnictwo lubią pomagać”

„tak mały gest każdego z nas może tak dużo znaczyć dla osób najbardziej potrzebujących…”

Pod takim hasłem w okresie Świąt Wielkanocnych studenci kierunku Rolnictwo Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej przeprowadzili zbiórkę żywności dla najbardziej potrzebujących seniorów z terenu gminy Biała Podlaska, którzy w tych trudnych czasach epidemii znaleźli się w bardzo ciężkiej sytuacji.

Więcej…

825800dzien_otwarty_2021
RELACJA 

Więcej…

Strona 1 z 14

pierwsza
poprzednia
1