Zbiórka dla schroniska „Azyl” w Białej Podlaskiej

16 i 18 listopada 2021 r.

    Po raz kolejny z inicjatywy Studenckiego Koła Naukowego „PROMOCJA ZDROWIA” została zorganizowana zbiórka karmy, koców, garnków, misek, zabawek oraz innych niezbędnych rzeczy dla zwierzaków ze schroniska „Azyl” w Białej Podlaskiej.

     Od godziny 9:00 do 13:00 w budynku Rektoratu oraz w Hali Sportowej znajdowały się przygotowane i ozdobione przez 8 członków koła stanowiska, gdzie każdy chętny mógł zostawić dary dla zwierząt. Akcja została przeprowadzona przez Patrycję Wielogórską, Aleksandrę Rybkę, Julię Filipowicz, Linę Kuchynską, Krzysztofa Krakowiaka, Piotra Krajewskiego, Olgę Niemchenko oraz Dominika Ofata.

      Wielka liczba zebranych karm i przedmiotów zaskoczyła nawet samych organizatorów. W imieniu koła naukowego „Promocja Zdrowia” chcielibyśmy podziękować wszystkim studentom oraz pracownikom uczelni za pomoc w zbiórce i realizacji szczytnego celu!

    Zachęcamy wszystkich studentów do udziału w następnych akcjach, które pozwalają szerzej patrzeć na otaczający nas świat oraz dać szansę na szczęśliwe chwile innym!

Krzysztof Krakowiak i Lina Kuchynska

Studenci czwartego roku studiów jednolitych magisterskich kierunku fizjoterapia

Koło naukowe „PROMOCJA ZDROWIA”

pobrane1 pobrane2 pobrane3 pobrane4

wtorek, 23 listopada 2021 21:23 Poprawiony: środa, 24 listopada 2021 08:25 Wpisany przez Krzysztof Krakowiak