W związku z sytuacją spowodowaną epidemią wirusa Covid-19, w roku akademickim 2019/2020, przed podjęciem decyzji odnośnie realizacji praktyki zagranicznej w okresie wakacyjnym, oraz przed wyborem kraju realizacji praktyki, studenci proszeni są o zapoznanie się z aktualną sytuacją epidemiologiczną panującą w danym kraju, obostrzeniami dotyczącymi wjazdu do kraju docelowego w odniesieniu do przedstawicieli innych narodowości oraz (jeśli dotyczy) wymogami dotyczącymi obowiązku i miejsca odbycia kwarantanny.

Pomimo stopniowego znoszenia obostrzeń i przywrócenia możliwości podróżowania poprzez otwieranie granic UE oraz wznowienie międzynarodowych połączeń lotniczych, osoby aplikujące o możliwość realizacji praktyki zagranicznej w okresie wakacyjnym 2020, muszą być świadome, iż sytuacja związana z epidemią wirusa Covid-19 jest rozwojowa, a w przypadku pogorszenia sytuacji epidemiologicznej w Europie i ponownego zaostrzenia reżimu sanitarnego, praktyka zagraniczna może zostać przerwana a student wezwany do pilnego powrotu do kraju.

W roku akademickim 2019/2020, Nasza Uczelnia dysponuje środkami i licenjami językowymi OLS pozwalającymi na realizację 10 mobilności.

Osoby zainteresowane realizacją praktyki zagranicznej, przed aplikowaniem na wyjazd proszone są o zapoznanie się załączonym niżej Regulaminem:

 Wyjazd_na_praktyk_regulamin.pdf

Aby aplikować o dofinansowanie wyjazdu na zagraniczną praktykę, formularz zgłoszeniowy  Formularz__19_20_PRAKTYKA.docx oraz dokumenty wymienione w regulaminie należy przesłać w formie zeskanowanych dokumentów drogą mailową na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   do dnia 26 czerwca 2020r. do godziny 12.00.

 

poniedziałek, 22 czerwca 2020 14:28 Poprawiony: poniedziałek, 22 czerwca 2020 14:36 Wpisany przez Agnieszka Monika Kaliszuk