Współpraca zagraniczna

w dniach 30-31.08.2021r. w naszej uczelni odbyła się Międzynarodowa Konferencja Metodyczna pt. „Podstawy fizjologii wysiłku fizycznego i treningu zdrowotnego”. Konferencja odbyła się w ramach realizowanego i koordynowanego przez naszą uczelnię projektu pt.“Development of the Master Level of Sports Management with Special Emphasis on the Field of Sports” (MOSMEN) finansowanego ze środków programu Erasmus+ KA2 Partnerstwa Strategiczne.

Więcej…

#ErasmusDays to inicjatywa mająca na celu upowszechnienie rezultatów projektów realizowanych w ramach programu Erasmus+. Przez 3 dni, między 14 a 16 października 2021 roku, na całym świecie będą organizowane spotkania, wystawy oraz debaty, w trakcie których będzie można posłuchać (lub samemu opowiedzieć) o efektach projektów Erasmus+. W dniach 14-16. Października br., oprócz tradycyjnych aktywności takich, jak webinaria czy wydarzenia na platformach społecznościowych, zostanie zorganizowany Turniej Szachowy.

Więcej…

Uczelnia partnerska Uniwersytet Nauk Stosowanych im. ks. A. Kolpinga w Kownie na Litwie zaprasza studentów naszej nczelni do udziału w międzynarodowej konferencji studenckiej “Theory and Practice: Student Insights”, która odbędzie się 25 listopada 2021 r. w formule online.

Więcej…

Biuro Analityczno-Badawcze Narodowej Agencji programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności organizuje 27 października br. seminarium w formule on-line, podczas którego zostaną zaprezentowane wybrane zagadnienia badawcze realizowane w różnych krajach.

Więcej…

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej, realizując zlecenie Ministra Edukacji i Nauki, zaprasza do składania wniosków o stypendium dla studentów z Białorusi na rok akademicki 2021/22 w ramach Działania Solidarni z Białorusią – studenci.

Więcej…

Serdecznie zapraszamy do lektury nowego, wrześniowego wydania kwartalnika „Europa dla Aktywnych”!

Więcej…

Bardzo serdecznie dziękujemy Wszystkim Osobom, które w dniu 24 września 2021 r. reprezentowały naszą uczelnię w V edycji Biegu Erasmusa!

Więcej…

W imieniu Narodowej Agencji Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności zapraszamy Państwa do udziału w V Biegu Erasmusa+.

Więcej…

W imieniu Narodowej Agencji Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności w Polsce zapraszamy Państwa na IV Kongres Edukacji, który odbędzie się 30 września 2021 roku o godz. 12:00 w formule online. Hasło tegorocznego spotkania brzmi: Nowe perspektywy. Szersze horyzonty Erasmus+ i EKS 2021 – 2027.

Więcej…

W projektach konkursu 2020 (projekt realizowany do 31 maja 2022 r.) w celu wzmocnienia możliwości stosowania preferencji dla osób wyjeżdżających po raz pierwszy, Narodowa Agencja Programu Erasmus+ wprowadziła zasadę ograniczającą liczbę wyjazdów tej samej osoby w kategorii STT (wyjazd w celu szkoleniowym) do 2 wyjazdów (wyjazdy realizowane do 31 maja 2022 r.) w ramach jednej umowy finansowej Uczelnia – Narodowa Agencja.

Więcej…

Strona 1 z 9

pierwsza
poprzednia
1